O nas


Firma KORMEX działa nieprzerwanie na polskim rynku od 1995 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa i higieny pracy pozwoliło nam na poznanie zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Podchodząc do zagadnień BHP w sposób profesjonalny- wychodzimy naprzeciw wymaganiom- zarówno tych związanych z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi jak i oczekiwaniami ze strony odbiorców.

Jako przedsiębiorstwo zaopatrujące i wyposażające liczne firmy oraz instytucje publiczne, mamy możliwość zaoferować naszym kontrahentom bardzo preferencyjne warunki współpracy zarówno na płaszczyźnie handlowej (własny import oraz liczne umowy dystrybutorskie) jak i merytorycznej.

Oprócz działalności handlowej nasza firma to usługi doradcze i szkoleniowe z zakresu BHP i transportu z ukierunkowaniem na zagadnienia związane z transportem drogowym towarów niebezpiecznych ADR. Ponadto prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe dla kierowców zawodowych, szkolenia na wózki jezdniowe. Posiadamy swoją pracownię psychologiczną, w której wykonujemy profesjonalne badania psychotechniczne.

Z wielką przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące szeroko pojmowanych zagadnień BHP i ADR oraz zapewnimy kompleksową, fachową i miłą obsługę.


ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA STRONĘ: www.sklep-kormex.pl